Rekuperacja Rzeszów

Urządzanie domu, kupno mieszkania, remont i inne sprawy związane z naszymi czterema kątami. Zajrzyj tu także, jeśli szukasz inspiracji i odpowiedzi na rozmaite pytania.
Awatar użytkownika
berta
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2022, 13:31

Rekuperacja Rzeszów

Post autor: berta »

Czy znacie firmę, która oferuje wydajną rekuperację w Rzeszowie i okolicach Rzeszowa? Jakie macie o nich opinie, czy można im zaufać, czy są słowni i jakie mają orientacyjne terminy na usługi? Zależy mi na tym, żeby ekipa weszła do mojego domu raz a porządnie, żeby nie trzeba było robić dziesięciu poprawek instalacji. Polecacie ich ze swojego doświadczenia jeśli chodzi o temat rekuperacja Rzeszów?
Awatar użytkownika
Łazarz_70
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2022, 23:37

Re: Rekuperacja Rzeszów

Post autor: Łazarz_70 »

Ja korzystałem z oferty Centrum Rekuperacji i to był zdecydowanie najlepszy wybór z możliwych . Sama inwestycja była strzałem w dziesiątkę. Osoby, które zastanawiają się nad tym rozwiązaniem, powinny pamiętać, że rekuperacja to energooszczędna instalacja, która dostarcza powietrza z zewnątrz, a będące wewnątrz, zanieczyszczone wyciąga z pomieszczenia. Filtruje kurz, większy brud i owady, a w chłodniejszych porach roku (gdy włączony jest system grzewczy) równocześnie ogrzewa zaciągane powietrze. W ten sposób umożliwia ograniczenie utraty ciepła i zmniejsza ilość energii potrzebnej do ogrzania domu. Myślę, że nie muszę Wam już bardziej reklamować rekuperacji :)
ODPOWIEDZ