złota rączka

Urządzanie domu, kupno mieszkania, remont i inne sprawy związane z naszymi czterema kątami. Zajrzyj tu także, jeśli szukasz inspiracji i odpowiedzi na rozmaite pytania.
Awatar użytkownika
Kiliana1974
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2022, 15:39

złota rączka

Post autor: Kiliana1974 »

Szukam złotej rączki z okolic Krakowa: drobne remonty, naprawa pralek, piecyków gazowych i innych tego typu urządzeń. Znajdę kogoś takiego? Możecie mi polecić kogoś sprawdzonego, kto ma w miarę szybkie terminy i nie bierze za naprawę kokosów? Jasne, nie chcę za darmo, czy nawet za pół darmo, ale niech to nadal mi się opłaca. Polecicie kogoś takiego?
siger

Re: złota rączka

Post autor: siger »

Odwiedź podaną stronę internetową https://naprawa.pl/hydraulik/biszcza, aby skorzystać z usług hydraulicznych w swojej okolicy. Zatrudnienie profesjonalnego hydraulika staje się niezbędne podczas remontu domu. Jedną z głównych zalet jest przejrzysty i stały cennik, zapewniający brak nieoczekiwanych kosztów. Dodatkowo, wygoda zamawiania takich usług jest bardzo atrakcyjna.
gotusa

Re: złota rączka

Post autor: gotusa »

Jestem osobą, która sporo rzeczy wie i nie ma pewności odnośnie tego, co jest i czego nie ma. Na pewno będę sobie mogła powiedzieć, że wałek do robienia cegły to coś rzeczywistego i będę chciała właśnie sobie na to spojrzeć. Co wy na to?
ODPOWIEDZ