Wakacje

Rodzinny kącik, czyli rozmowy na tematy związane z rodziną i dziećmi. Jeśli masz jakiś problem związany z bliskimi, pomożemy!
Awatar użytkownika
Irena-99
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2022, 3:43

Wakacje

Post autor: Irena-99 »

Jak spędziliście tegoroczne wakacje? A może macie dopiero zaplanowany urlop? My niedawno wróciliśmy z prawie trzytygodniowego urlopu nad polskim morzem i powiem Wam szczerze, że byliśmy w stanie odpocząć, pogoda dopisała - kilka dni było wprawdzie deszczowych, ale bez problemu znaleźliśmy sobie rozrywki i atrakcje na te dni. Nie wiem czy wiecie, ale w Rozewiu jest rewelacyjna motylarnia polska.
miami

Re: Wakacje

Post autor: miami »

Szukasz niedrogiego miejsca na nocleg podczas wakacji? Nie ma lepszego miejsca niż hostel w Kościanie! Hostele oferują świetny stosunek jakości do ceny i wyjątkowe środowisko do poznawania nowych ludzi, którzy również podróżują.
angelaa

Re: Wakacje

Post autor: angelaa »

Jeżeli poszukujecie zaś lokum na wakacje w mrzeżynie, to podpowiem wam, że godnym uwagi jest Hotel Zalewski. Oferują oni świetne pokoje z widokami i różnymi udogodnieniami. A dwa w samych hotelu czeka na was masę atrakcji- SPA, aquapark.
aniogoo

Re: Wakacje

Post autor: aniogoo »

Naprawdę zastanawiam się, jak w ogóle wybierać odpowiednie elementy, ale skoro tak, to może wy mi powiecie, czy tekturowa ramka to dobry patent na prezent? W sumie niby nic, ale to takie uniwersalne. Można samemu udekorować i się tym cieszyć. Nie sądzicie?

figurki aniołków z gipsu
roxaa

Re: Wakacje

Post autor: roxaa »

Jak chodzi o mnie, to nie planuję aż tak bardzo wakacji. Często u mnie wszystko dzieje się na spontanie. Chociażby teraz zainteresowała mnie wycieczka na kostarykę o której dowiedziałam się ze strony Kiribati Club i chyba właśnie się na nią zdecyduję. W końcu jest to magiczne miejsce.
Sergiusz12

Re: Wakacje

Post autor: Sergiusz12 »

Witajcie! Mam ochotę wybrać się na spływ kajakowy https://wrzuc.info/artykuly/gdzie-wybra ... ezpieczne/ ale mam pewne obawy co do bezpieczeństwa. Czy ktoś ma doświadczenie w tego typu aktywnościach i może mi powiedzieć, gdzie warto się wybrać na spływ kajakowy, aby było to bezpieczne? Czy istnieją jakieś specjalne ścieżki dla początkujących? Chętnie wysłucham waszych porad i sugestii! Dzięki z góry!
ODPOWIEDZ