vocatio.com.pl - opinie

Masz ochotę porozmawiać na temat zupełnie inny i nieodnoszący się do pozostałych działów? Tutaj możesz to zrobić :D
Awatar użytkownika
Lara-92

vocatio.com.pl - opinie

Post autor: Lara-92 »

Czy znacie może księgarnię chrześcijańską Vocatio https://vocatio.com.pl/ ? Mają całkiem spory wybór różnorodnych książek, ale nigdy wcześniej u nich nie kupowałam. Może jesteście w stanie powiedzieć czy warto u nich kupować? Jakie macie doświadczenia z tą księgarnią?
Awatar użytkownika
Fryderyka

Re: vocatio.com.pl - opinie

Post autor: Fryderyka »

Kupowałam ostatnio takie pozycje jak Ilustrowana Biblia pierwszego Kościoła - bardzo mi sie podoba to wydanie. Dzieci chętnie sięgają po taką ilustrowaną Biblię. Mogę polecić tę księgarnię, zamówienia przychodzą na czas a książki są bardzo ładnie wydane.
Awatar użytkownika
Serafina

Post autor: Serafina »

Mają też całkiem fajny wybór jeśli chodzi o książki dla dzieci i młodzieży - jest naprawdę kilka ciekawych tytułów, które każde dziecko chętnie przeczyta. Na przykład Gardziel smoka, Na dnie morza i inne z tej serii. Warto, są fajnie wydane i mają dobre ceny.
Awatar użytkownika
żywisława

Post autor: żywisława »

Bardzo polecam i księgarnię i książkę Gotowe na wszystko. Kobiety Nowego Testamentu - przecudowna powieść którą każdy powinien przeczytać. Na pewno znajdziecie w niej takie postacie, z którymi będziecie mogły się utożsamić. Warto u nich kupować. To świetna księgarnia.
Awatar użytkownika
dargomira

Post autor: dargomira »

Znajdziecie w niej też piękne upominki, idą święta więc możecie wybrać coś dla swoich bliskich. Na pewno będą to udane podarunki. Ceny bardzo atrakcyjne, ale nie to jest najważniejsze. Wybór pięknych książek i innych upominków jest u nich naprawdę dużo.
Awatar użytkownika
Keiria

Post autor: Keiria »

Jeśli szukacie książek uduchowionych, to ta księgarnia jest dla Was. Mają ogromny wybór różnych gatunków, w których znajdziecie odpowiedzi na dręczące Was pytania. Ja kupuję w tej księgarni chrześcijańskiej regularnie różne książki i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Świętosława-71

Post autor: Świętosława-71 »

Mają bardzo fajne książki dla dzieci i młodzieży, znajdą się i przygody i coś w duchu wychowania chrześcijańskiego. To księgarnia która zawsze jest moim pierwszym wyborem. Bardzo ją cenię i uważam że każdy powinien ją znać. Polecam serdecznie, warto do niej zajrzeć.
Awatar użytkownika
Aldona62

Post autor: Aldona62 »

Kupiłam u nich bardzo inspirujące Wykłady filozoficzno-teologiczne to dla mnie coś fantastycznego móc czytać te wszystkie książki. Odnajduję w nich siebie, odnajduję w nich drogę do Boga. Każdemu tego życzę. Myślę że warto iść tą drogą. Polecam księgarnię bardzo serdecznie.
Awatar użytkownika
Irena_99

Post autor: Irena_99 »

Mają nie tylko literaturę duchową, coś lżejszego na odstresowanie też się znajdzie. Przecież są też Powieści - czyli można sobie odpłynąć we wspaniały świat przedstawiony w książce. Jestem bardzo zadowolona, że znam tę księgarnię i w niej kupję. Zawsze znajdę coś dla siebie.
Awatar użytkownika
justyna75

Post autor: justyna75 »

Ostatnio zainteresował mnie bardzo dział: Judaica - można bardzo dużo dowiedzieć się o Izraelu, plemieniu Izraela, ich kulturze, tradycji, obyczajach. Bardzo mnie to wciągnęło, chętnie sięgam po coraz to nowe książki z tego działu. Super że jest ta księgarnia.
ODPOWIEDZ