Budowa

Bramy przesuwne teleskopowe od HI mMotions

• Zakładki: 269


Jeżeli zamierzamy zainstalować bramę przesuwną, dobrym wyborem jest zainwestowanie w produkty renomowanego producenta. Szeroką ofertę zestawów ma HI Motions.

Dlaczego warto wybrać bramę przesuwną teleskopową?

Brama teleskopowa ma wiele zalet. Zajmuje niewiele miejsca, można ją więc stosować nawet na wąskich działkach, a także na pochylonym podjeździe. Umożliwia użycie automatyki. Pozwala na wybór sposobu otwierania (przeciwwaga lub szyna). Działa szybko – otwierają się w tym samym czasie wszystkie skrzydła. Jest łatwa w montażu. Odznacza się bezawaryjnością. Można ją zamontować w trudno dostępnym miejscu, a także dopasować do wymagań klienta.

Wszystko to sprawia, że brama przesuwna teleskopowa jest dobrym wyborem.

Co zawiera oferta HI Motions w zakresie bram przesuwnych teleskopowych?

Oferta HI Motions zestawów do bram przesuwnych teleskopowych jest bardzo szeroka i bogata. Znajdziemy w niej ocynkowane rolki z wewnętrzną podporą (profile V i U) oraz łożyskiem. Do tego dochodzą ocynkowane zestawy podstawowe do montażu dolnego i bocznego – typy ze zróżnicowaną zawartością. Możemy nabyć parę ocynkowanych wózków do montażu dolnego – wymiary: 38x20x1,5 mm. W ofercie jest obudowa ocynkowana do montażu bocznego – wymiary 105×1,5 mm. Znajdziemy stałe koło pasowe do liny ocynkowanej oraz regulowaną skrzynię koła pasowego do liny ocynkowanej. Bez trudu dobierzemy odpowiednie do naszych potrzeb wsporniki do mocowania liny do podłoża i łączące drzwi, a także profile i wsporniki prowadzące. Do tego dochodzi lina ocynkowana lub ze stali nierdzewnej, także w zestawie z prętem.

Wszystkie produkty odznaczają się wysoką jakością i trwałością.

Niniejszy artykuł powstał we współpracy z firmą HI Motions.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
190 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *