Budowa

Jak powstaje dom modułowy?

• Zakładki: 43


Domy modułowe buduje się z gotowych drewnianych prefabrykatów. Wykonuje się je w fabryce,  natomiast na polu budowy tworzy się odpowiednią konstrukcję na przygotowanych wcześniej fundamentach. Dzięki takim rozwiązaniom produkcyjnym domki modułowe mogą być stawiane cały rok, niezależnie od pogody. Na zewnątrz dom wygląda schludnie i estetycznie. Charakteryzuje go prostota i subtelna elegancja. W środku również nie widać przepychu, za to jest przytulnie i przestronnie. Na uwagę zasługują duże okna, które wpuszczają do wnętrza dużo światła. Dzięki temu pomieszczenia są bardzo jasne i klimatyczne.

Domki norweskie – dla kogo?

Domy modułowe norweskie przeznaczone są dla osób, które cenią sobie szybkie i proste rozwiązania. Dom powstaje w 7 dni, co w przypadku tradycyjnych realizacji jest niemożliwe. Budynki te mogą służyć za lokum tymczasowe np. na czas budowy innego domu lub jako lokum stałe. Można przeznaczyć je także na domki alternatywne, które będą służyły w czasie wakacji lub dla gości.

Domki modułowe kupują osoby, które cenią sobie połączenie prostoty z wysoką trwałością. Najnowocześniejsze technologie realizacji, czyli łączenia  modułów oraz ocieplania,  wyciszania i dodatkowego usztywniania konstrukcja to gwarancja najwyższej jakości. Oprócz tego w takich domkach stosuje się nowoczesne i ekologiczne systemy ogrzewania, takie jak pomy ciepła czy ogrzewanie na podczerwień.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Producent i kompleksowy wykonawca całorocznych domów modułowych – Comfort House System – https://domymodulowe.info

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
45 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *