Wnętrza

Mała umywalka do małej łazienki – porady od ekspertów Danolit!

• Zakładki: 18


Aranżacja małej łazienki może sprawiać niemałe problemy. Ograniczona przestrzeń wymaga od nas zastosowania bardziej przemyślanych rozwiązań. Jaką umywalkę wybrać do małej łazienki, kiedy ważny jest każdy centymetr wolnej przestrzeni? Dostosuj umywalkę do potrzeb osób, które będą z niej korzystać. Dziś podpowiadamy, jak dobrać umywalkę do różnych wymagań, potrzeb i liczby domowników i jak urządzić łazienkę na niewielkim metrażu.

Umywalka w łazience gościnnej

Łazienki dla gości są zwykle sporo mniejsze, niż standardowe łazienki – i nic dziwnego, spełniają przecież zupełnie inne funkcje. Dlatego do łazienki gościnnej wybieramy małe umywalki. W tym przypadku zupełnie wystarczające będą najmniejsze, wąskie modele. Goście będą mogli umyć w takiej umywalce dłonie – i to wystarczy.

Umywalka w mieszkaniu dla pary

Umywalka dla małżeństwa lub pary musi pozwolić na swobodne mycie zębów, mycie twarzy, golenie, robienie makijażu itd. Idealnie, gdyby była to umywalka podwójna, ale na małym metrażu takie rozwiązanie może nie być możliwe – chyba że zdecydujemy się na umywalki na zamówienie. Jeśli nie mamy takiej możliwości, warto, aby umywalka była spora i głęboka. W ten sposób będą mogły z niej skorzystać dwie osoby naraz, jeśli zajdzie taka konieczność. Umywalkę na zamówienie wykona dla Ciebie na przykład producent umywalek Danolit.

Choć znalezienie idealnej umywalki do małej łazienki to nie lada wyzwanie, odpowiedni model pomoże Ci wygodnie korzystać z łazienki każdego dnia. Warto więc dokładnie zaplanować zakup!

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
53 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *