Budowa

Osłony na płot – eleganckie wykończenie ogrodzenia

• Zakładki: 241


Nie każdy może pozwolić sobie na inwestycję w kosztowne i efektowne ogrodzenie. Nie oznacza to jednak, że niewielkim kosztem nie można odnowić starego i nadać mu więcej stylu. Doskonałym wyborem są osłony na płot. Czas na ich temat dowiedzieć się więcej.

Osłony na płot – praktyczne i stylowe

Osłony na płot łączą w sobie walory praktyczne oraz estetyczne. Zachwycają swoją funkcjonalnością, choćby dlatego, iż ograniczają hałas. Doskonale sprawdzą się więc, gdy mieszkacie blisko ulicy, szkoły czy gdy macie głośnych sąsiadów. Do tego wykazują odporność na promieniowanie UV. Rzeczywiście nie płowieją, ale też są odporne na wilgoć oraz deszcz. Warto zauważyć, że utrzymanie ich w czystości także nie jest trudne ani czasochłonne. Gdy się zbrudzą wystarczy tylko przetrzeć je wilgotną szmatką i gotowe. To co wyróżnia je to także ich design oraz estetyka. Odmienią stare ogrodzenie i nadadzą mu styl. Można zdecydować się np. na osłony na płot w kolorze grafitowym czy też jasnoszarym. Montaż takich osłon także nie jest trudny i można wykonać go samodzielnie. Zasadniczo jest to możliwe w kilka chwil. 

Taśmy ogrodzeniowe – zyskaj większą prywatność

Taśmy ogrodzeniowe mogą być wykonane np. z PCV. Należy wybierać takie o wysokiej gramaturze. W ten sposób zyskacie większą trwałość i takie siatki posłużą przez dłuższy czas. Pamiętajcie, że kolory taśm możecie łączyć i w ten sposób uzyskać ciekawsze wykończenie ogrodzenia. Co ważne taśmy ogrodzeniowe są przystosowane do warunków całorocznych. Ich dużą zaletą jest również fakt, że zapewniają prywatność. Jest to szczególnie ważne, biorąc pod uwagę fakt, że obecnie domy buduje się na małych działkach. Taśmy ogrodzeniowe sprawdzą się do ogrodzenia firmowego czy też ogrodzenia budynku użytku publicznego. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Stal producentem ogrodzeń.     

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
153 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *