Nieruchomości

Dlaczego warto korzystać z systemu CRM dla developerów? Poznaj opinię specjalistów z firmy Voxcommerce

• Zakładki: 29


Profesjonalny kontakt z klientem, spójnie prowadzona komunikacja i posprzedażowa obsługa klienta na najwyższym poziomie wymagają stosowania specjalistycznych narzędzi, które pozwalają automatyzować wiele procesów. Systemy CRM są najlepszym rozwiązaniem wspierających relacje z klientami, dlatego korzystają z nich wszystkie firmy, dla których dobre i skuteczne działania z klientem są priorytetem. Wybierając takie oprogramowanie do swojej firmy, warto sięgnąć po produkt dedykowany branży, w której firma ta funkcjonuje. Z jakiego oprogramowania powinni korzystać deweloperzy oraz biura nieruchomości sprzedające mieszkania i domy na rynku pierwotnym?

System CRM dla deweloperów – zaawansowane narzędzie dla firm deweloperskich

Oprogramowanie dla deweloperów voxDeveloper to system CRM, który powstał z myślą o branży deweloperó na podstawie bogatych doświadczeń współpracy firmy Voxcommerce z największymi w Polsce agencjami nieruchomości.  Doświadczenia agencji które pracowały na setkach tysięcy klientów pozwoliły na wypracowanie solidnego fundamentu CRM dla deweloperów który od lat jest ulepszany i dostosowywany do potrzeb małych, średnich i dużych firm, które wyznaczając wysokie cele marketingowe, sprzedażowe, podnoszą standard obsługi klienta. CRM został więc rozbudowany o moduły, które wspierają komunikację z klientem, komunikację wewnątrz firmy, a także pracę wszystkich działów w firmie. Jest to więc zaawansowane oprogramowanie dla deweloperów, którego funkcjonalność znacząco przewyższa standardowe CRM-y które nie są dedykowane branży deweloperów mieszkaniowych.

System CRM dla deweloperów firmy Voxcommerce to narzędzie, które pozwala zautomatyzować pracę niemal wszystkich specjalistów w firmie deweloperskiej. Optymalizacja pracy, raportowanie jej wyników i skuteczna komunikacja z klientem to najważniejsze korzyści dla użytkowników voxDeveloper.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
86 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *