nauka języków z internetu?

Ciekawe informacje, nieoczywiste fakty, ale też humor i rozrywka. Porozmawiajmy na luzie i dowiedzmy się czegoś nowego.
Awatar użytkownika
Amanda-80
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2023, 15:31

nauka języków z internetu?

Post autor: Amanda-80 »

Cześć, czy ktoś z was podjął się może nauki języków z internetu? Przede wszystkim interesuje mnie [url=http://]angielski online[/url]. Chciałabym nauczyć się języka angielskiego, aby móc swobodnie porozumiewać się z ludźmi z innych krajów.
Do tej pory uczyłam się angielskiego w szkole, ale nie mam czasu na regularne lekcje. Wiem, że istnieją różne aplikacje i strony internetowe, które oferują kursy językowe, ale nie wiem, które z nich są najlepsze.
Czy ktoś z Was ma doświadczenie w nauce języków z internetu? Czy możecie polecić mi jakieś dobre strony lub aplikacje do nauki angielskiego online? Jakie są Wasze opinie na temat tego typu kursów?
Dziękuję za uwagę :)
dienaa

Re: nauka języków z internetu?

Post autor: dienaa »

Mieliście pakiet internet telefon telewizja od Inea? Ja się nad tym mocno zastanawiam i jestem w sumie niezdecydowana na to. Mam nadzieję, że będziecie w stanie mi to jakoś ogarnąć, bo jestem zdania, że naprawdę można to jakoś sobie wyprostować. Niemniej nie znam się na zamawianiu takich elementów.
ODPOWIEDZ