jakie mleko modyfikowane?

Masz ochotę porozmawiać na temat zupełnie inny i nieodnoszący się do pozostałych działów? Tutaj możesz to zrobić :D
rotja

jakie mleko modyfikowane?

Post autor: rotja »

Mamusie polećcie mi jakieś dobre mleko modyfikowane dla 6 miesięcznego dziecka. Czy któraś z was kupuje Bebilon? KTórą wersję bo widziałam, ze jest kilka, gdzie kupujecie?

kalkulator poboru mocy w komputerze
melika

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: melika »

córeczka pije mleko Bebilon Profutura, wszystko jest ok, dobrze to mleko toleruje. Regularnie kupuję je stacjonarnie w DOZ, mają bardzo dobre ceny i mi tez wygodniej kupić od ręki
rotja

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: rotja »

to dobrze wiedzieć, na pewno dziś się wybiorę do DOZu i kupię ten bebilon, fajnie ze można od ręki dostać w dobrej cenie i nie trzeba kombinowć z zamawianiem przez neta
emilka25

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: emilka25 »

Tak u nas też się Bebilon fajnie sprawdza, kupuję już od jakiegoś czasu właśnie w aptece doz, tam mimo wszystko mają najlepszą cenę jaką znalazłam stacjonarnie.
maliczka

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: maliczka »

Ja właśnie też zdecydowanie wolę stacjonarne zakupy. Na bebilonie jesteśmy już 3 miesiące i cały czas kupujemy je stacjonarnie w aptece doz, oni mają najlepszą cenę.
kessa

Re: jakie mleko modyfikowane?

Post autor: kessa »

My też w DOZie kupujemy Bebilon dla naszej córeczki, bardzo fajnie nam się sprawdza, a ceny tam mają naprawdę dobre w porównaniu do innych miejsc, nawet nie zamawiam już online.
ODPOWIEDZ