Budowa

Gotowe domy modułowe – oszczędność na 3 poziomach

• Zakładki: 50


Wybranie domu modułowego zamiast tradycyjnego murowanego to oszczędność w trzech zakresach. Jakich? Jakie korzyści niesie dom prefabrykowany? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania. Zamieszkaj bezpiecznie, wygodnie i nowocześnie już w najbliższych miesiącach!

Dom modułowy a oszczędność czasu

Trudno wyobrazić sobie dom murowany, który zostaje wybudowany w przeciągu trzech miesięcy – lub nawet szybciej – i staje się możliwy do zamieszkania. Taką szansę dają gotowe domy do 70 m2 wykonywane w technologii prefabrykowanej. Domy modułowe wytwarza się częściowo w fabryce, a w miejscu wskazanym przez klienta jedynie składa. Montaż trwa zaledwie… cztery dni!

Dom prefabrykowany a oszczędne użytkowanie

Wystarczy porównać koszty użytkowania domu modułowego z wydatkami na dom murowany, by zacząć skłaniać się ku temu pierwszemu. Prefabrykowany Dom Marysia zużywa znacznie mniej energii, a wszystko dzięki prefabrykacji i testom w kontrolowanych warunkach. Szczelne ściany zapobiegają wychłodzeniu i minimalizują konieczność ogrzewania.

Dom modułowy a oszczędność pieniędzy w czasie budowy

Dodatkowa oszczędność finansowa wynika z komfortowego procesu stawiania domu prefabrykowanego. Nie musisz zatrudniać nadzorcy budowy ani projektanta – dom możesz wybrać z katalogu i ewentualnie dokonać drobnych modyfikacji pod swoje preferencje. Poza tym szybka realizacja sprawia, że nie ponosisz wydatków na wynajem mieszkania przez długie miesiące czy nawet lata, jak w przypadku budowy domu murowanego.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
66 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *