Wnętrza

Nowoczesne wykorzystanie drzwi do szafy przesuwnej Indeco

• Zakładki: 15


Drzwi do szafy przesuwnej można wykorzystać oczywiście w szafie przesuwnej, ale nie tylko. Przeczytaj inspirujący poradnik i sprawdź, gdzie jeszcze możesz zamontować drzwi przesuwne firmy Indeco, by uczynić swój dom eleganckim i funkcjonalnym. Oto podpowiedzi w sam raz na satysfakcjonujący remont!

Drzwi do szafy przesuwnej w garderobie

Mieszkańcy domów jedno- i wielorodzinnych oraz właściciele apartamentów mogą sobie pozwolić nie tylko na szafę wnękową, ale także na całą garderobę – wnękową bądź nawet zorganizowaną w niewielkim pomieszczeniu. To pierwsze inspirujące zastosowanie, w którym sprawdzą się drzwi do szafy przesuwnej. Skrzydła poruszające się po szynie nie potrzebują dodatkowego miejsca na otwarcie, a korzystanie z garderoby jest wygodne. Warto rozważyć zamontowanie co najmniej jednego skrzydła lustrzanego.

Drzwi do szafy przesuwnej w garażu

Zabudowanie wnęki w garażu i odgrodzenie od reszty piwnicy drzwiami przesuwnymi to doskonały sposób na zabezpieczenie przedmiotów przechowywanych w piwnicy, uporządkowanie spiżarni z przetworami na zimę bądź ukrycie nieestetycznych rur i bojlerów. Firma Indeco oferuje trwałe, odporne na trudne warunki panujące w garażu drzwi przesuwne z płyty laminowanej.

Drzwi do szafy przesuwnej w przejściu

Cenisz drzwi przesuwne za wygodę używania, cichą pracę i niewielką przestrzeń, której potrzebują do otwarcia w porównaniu z drzwiami uchylnymi? Koniecznie rozważ zamontowanie ich w przejściach między pokojami. Tutaj świetnie sprawdzą się zarówno pojedyncze drzwi przesuwne chowające się za ścianą, jak i podwójne drzwi rozsuwane.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
32 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *