Instalacje

Przydomowa oczyszczalnia ścieków – kiedy zamontować?

• Zakładki: 24


Posiadasz na swojej działce szambo i denerwują Cię ciągłe koszty naliczane za wywóz ścieków? Postaw na montaż praktycznej i ekologicznej przydomowej oczyszczalni ścieków! To rozwiązanie ułatwi Ci funkcjonowanie na działce, a zwróci się w dosłownie 2 lata.

Nie masz pomysłu, jak rozwiązać u siebie kłopotliwy i duży koszt wywozu ścieków z szamba? A może doskwiera Ci nieprzyjemny zapach oraz mało ekologiczne rozwiązanie wytwarzanych zanieczyszczeń z kuchni i łazienki? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiadasz twierdząco to oznacza, że przyda Ci się przydomowa oczyszczalnia ścieków. Dzięki niej, wodę pozyskaną z szamba będzie można przeznaczyć do podlewania roślin w ogrodzie, a co najważniejsze raz na zawsze zakończysz wywożenie ścieków, czyli korzystanie z aktualnie bardzo drogiej usługi.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków – nowoczesne rozwiązanie w zgodzie z naturą

Klasyczne szambo nie jest rozwiązaniem ani praktycznym, ani wygodnym. Mało tego bardzo często zdarza się, że dedykowane pojemniki na szambo przeciekają lub nie do końca sprawdzają się w przypisanej funkcji. Pamiętaj, że przydomowa oczyszczalnia ścieków cena z montażem zwróci Ci się już po 2 latach od momentu instalacji. Nie czekaj, aż wydasz na kolejny wywóz ścieków!

Działka z szambem wcale nie musi być niewygodną alternatywą. Wystarczy korzystać z nowoczesnych i ekologicznych udogodnień.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Bio Eden – przydomowe biologiczne oczyszczalnie

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
85 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *