Ogród i Balkon

Siatka ocynkowana – przygotuj tanie i mocne ogrodzenie

• Zakładki: 59


Ogrodzenie posesji jest niezbędne dla bezpieczeństwa, ale i prywatności. Jednak nie każdy inwestor może pozwolić sobie na kosztowne ogrodzenie. W tym przypadku bardzo dobrze sprawdza się siatka ocynkowana. Warto na jej temat dowiedzieć się więcej i poznać zalety jej stosowania.

Siatka ocynkowana – wybór na miarę oczekiwań

Siatka ocynkowana jest bardzo tanim sposobem na ogrodzenie. Co istotne można ją wykorzystać do ogrodzenia posesji, działki rekreacyjnej czy siedziby firmy. Takie rozwiązanie jest bardzo funkcjonalne. Siatka ocynkowana jest odporna na korodowanie i nawet po wielu latach nie rdzewieje. Ale to nie wszystko. Wykazuje też odporność na warunki atmosferyczne. Nie pęka pod wpływem mrozu. Nie bez znaczenia jest także fakt, że stanowi dobrą ochronę przed dzikimi zwierzętami. Wybierając siatkę o drobnych oczkach można zapewnić sobie prywatność. Siatki dostępne są w wielu wariantach. Klasycznie stosuje się siatki o wysokości 1,5 metra. Można powiedzieć, że takie rozwiązanie jest standardowe. Ale dostępne są też siatki niższe, a więc o wysokości 1 metra, czy wyższe o wysokości 2 metrów. Niewątpliwie na trwałość siatki wpływa grubość drutu. Jeżeli zależy Wam na naprawdę mocnych i sztywnych siatkach, to wybierzcie takie o grubości drutu wynoszącej 4 mm. Do ogrodzenia działki rekreacyjnej wystarczy siatka z drutem o grubości 2,5 mm. 

Siatka ocynkowana – dobre rozwiązanie dla wymagających

Siatka ogrodzeniowa niewątpliwie jest tanim, ale dobrym rozwiązaniem. Ma szerokie spektrum zastosowania, a przy tym dobrze się prezentuje. Możecie wykorzystać ją do ogrodzenia nawet posesji czy też siedziby dużej firmy bądź parkingu. Siatka dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych, a więc możecie dobrać ją pod kątem danej aranżacji. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą STAL producentem ogrodzeń.     

Fot. Shutterstock   

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
51 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *