Wnętrza

Szafy na przedpokój – funkcjonalne rozwiązanie idealne dla każdego

• Zakładki: 18


Szafy w przedpokoju są meblami, które zapewniają funkcjonalność, ale też wygodę użytkowania. Jednocześnie można dobrać je do każdej kubatury pomieszczenia, nawet tam, gdzie występują skosy. Jakie modele sprawdzą się do przedpokoju najlepiej?

Szafy na przedpokój – jakie modele warto wybierać?

Przedpokój jest niewątpliwie bardzo ważną przestrzenią, która jako pierwsza jest oceniana przez odwiedzających nasz dom gości. Zatem powinien robić dobre pierwsze wrażenie. Oczywiście poza estetyką przedpokój powinien zachwycać także swoją funkcjonalnością. Dlatego szafy na przedpokój są obowiązkowym wyborem. Taki mebel można bez problemu dobrać do kubatury pomieszczenia i to nawet gdy jest ono niewielkie czy niepraktyczne. Można wybrać szafy z drzwiami przesuwnymi, dzięki którym wykorzystacie każdy centymetr przestrzeni. Możecie również wybrać klasyczne otwieranie czy też drzwi łamane. Warto jeszcze zwrócić uwagę na rozstawienie półek. Możecie postawić na półki głębokie, ale też półki wąskie i wysokie. W szafie nie może zabraknąć drążków ubraniowych na odzież wierzchnią. Przydadzą się stelaże na buty, które pozwolą utrzymać porządek, ale i wysuwane kosze cargo na drobiazgi. 

Szafy do przedpokoju – nie tylko funkcjonalne, ale i stanowiące świetną dekorację   

Poza walorami praktycznymi szafa może stanowić świetną dekorację przedpokoju. Wystarczy tylko dobrać ją do aranżacji danej przestrzeni, ale może stanowić także kontrast do danego wnętrza. Możliwości jest więc sporo. Dla miłośników klasycznego stylu polecamy szafy na przedpokój w brązowym czy kremowym kolorze. Jeżeli cenicie nowoczesność czy też hi-tech, to postawcie na modele na wysoki połysk. Ciekawym rozwiązanie są również szafy z nadrukami imitującymi drewno czy stal. Artykuł powstał przy współpracy z firmą Indeco – producentem drzwi przesuwnych.  

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
22 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *