Ogród i Balkon

Eleganckie i praktyczne baseny ogrodowe

• Zakładki: 45


Jeśli szukasz wyjątkowo trwałego i estetycznego basenu ogrodowego, wybierz ten z poliestru. Tego typu basen nie uszczupli zanadto Twojego portfela, a zyskasz bardzo dużo. Swoboda  z korzystania i możliwość codziennego chłodzenia się w orzeźwiającej wodzie to nie wszystko. Oprócz tego zyska Twój ogród, który stanie się komfortowym centrum rekreacyjnym. Nawet niewielki basen zaspokoi Twoją potrzebę i dzieci, które uwielbiają się pluskać w chłodnej wodzie. 

Trwałe i odporne na promienie słoneczne

Basen poliestrowy wzmacnia się włóknem trwałym, aby nabrał jeszcze większej trwałości. Dzięki takiej technice produkcji basen staje się trwalszy i odporny na działanie skrajnie wysokich temperatur oraz promieni UV. Tego typu baseny maja budowę wielowarstwową, a dodatkowo stosuje się powłokę z żywicy winyloestrowej, która pełni zadanie wodoszczelnej membrany. Eliminuje również zjawisko osmozy. Natomiast aplikacja żelkotu także tworzy barierę dla wody  i promieniowania UV.

Gdzie kupić dobrej jakości basen?

Lepiej nie decyduj się na kupno basenu w dużych centach handlowych czy na bazarach. Warto przejrzeć katalogi sklepów, które są bogato zaopatrzone w różnego rodzaju baseny. Lublin, Kraków, Poznań, czy inne większe miasta pełne są miejsc, gdzie można kupić dobrej jakości basen ogrodowy. Zawsze czytaj dokładną specyfikację produktu, aby jak najlepiej dopasować go do swojego ogrodu i potrzeb.Artykuł powstał przy współpracy z firmą Wood Pool – producent basenów i zadaszeń.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
55 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *