Kuchnia

Zestaw garnków Gerlach – praktyczne i eleganckie uzupełnienie twojej kuchni

• Zakładki: 38


Gotowanie to sztuka, która w równym stopniu angażuje wszystkie zmysły. Jej miłośnicy wiedzą, jak ważne są narzędzia, których zadaniem jest wspieranie mistrzów kulinarnej ceremonii, dlatego też zawsze poszukują naczyń wykonanych z najlepszych materiałów. Gwarancją jakości i trwałości jest zestaw garnków Gerlach. 

Ceniony producent sztućców i noży kuchennych, który może się poszczycić 260-letnią historią tworzenia wysokiej jakości produktów dla domu, od 20 lat ma w swojej ofercie również garnki i patelnie. Wysoka jakość materiałów, eleganckie wzornictwo, klasyczny charakter i wieczysta gwarancja sprawiły, że Polacy niemal natychmiast pokochali zestawy garnków Gerlach. Garnki i patelnie do dzisiaj zbierają niemal same pozytywne opinie (jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził). Za co są tak cenione?

Zestaw garnków Gerlach – rozwiązanie wielu zalet

  • Materiały – garnek musi być odporny na codzienne zużycie, zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Wysokiej jakości stal nierdzewna 18/10, granit, który w dziesięciostopniowej skali Mohsa zajmuje siódmą pozycję czy też żeliwo – firma sięga po znakomite materiały. Wiele ich naczyń używanych jest najlepszych restauracjach.
  • Znakomita jakość powłok – kupując zestaw garnków Gerlach, masz pewność, że naczynia zostały pokryte powłoką odporną na przypalanie. Jeśli będziesz używać odpowiednich przyborów do mieszania, garnki przez długi czas nie będą wymagać konserwacji. 
  • Przystosowanie do wszystkich rodzajów kuchenek i płyt – garnki mogą być używane na kuchni gazowej, elektrycznej oraz indukcyjnej. 
  • Możliwość używania w piekarniku – użyte materiały są w pełni odporne na temperaturę, w jakiej pracuje piekarnik, dlatego też garnki Gerlach mogą być używane do zapiekania potraw. 
  • Piękny design – Gerlach zaspokoi potrzeby estetyczne nie tylko miłośników klasyki i błyszczącej stali. Producent ma w swojej ofercie również garnki czarne i białe, a także zestawy ze stali szczotkowanej.  

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Gerlach.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
66 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *